Pozvánka

Požár-poděkování

Asi už v Líšném všichni vědí, že Klápšťům 15.1. 2022 nad ránem vyhořel dům. Přestože jsem celou situaci měl přímo před sebou, nějak se mi hned nechtělo běhat kolem s fotoaparátem a psát vše na naše obecní stránky. Nejsme bulvár. Ovšem poděkování a výraz obdivu našim hasičům sem samozřejmě patří. Nejen za rychlou pomoc přímo při požáru, ale především pak za pomoc při vyklízení, za práce na prozatimním zakrytí domu. Už v neděli hasiči částečně vyspravili střechu, aby se na ní dala napnout provizorní plachta. Do objektu tak nezatéká a pomalu se dá přemýšlet, jak celý objekt dát zase do kupy. Bez hasičské party se v Líšném opravdu neobejdeme. DÍKY. 
A naštěstí se také přidávají další. Mail od pana Brunclíka z Koberov potěší.

Vážený pane starosto, vážení zastupitelé,
v sobotu 15.1.2022 byla naše firma Elektroprofit CZ s.r.o. oslovena panem starostou ing.Jířím Mikešem ve věci pomoci následků požáru RD
č.p.49 ve Vaší obci.
Na místo jsme okamžitě vyslali dva naše pracovníky, kteří provedli nutné elektrikářské práce k zabezpečení objektu a možnosti zprovoznění části domu.
Cenu za tyto práce si nebudeme účtovat, jelikož celou událost považujeme za velké neštěstí a účastí při likvidaci škody chceme podpořit poškozenou rodinu.
Věříme, že naše spolupráce s obcí bude pokračovat i v dalších letech jako doposud.
 
S přáním pěkného dne
Roman Brunclík
Elektroprofit CZ s.r.o.
Koberovy 169
Železný Brod 468 22

logo Líšný

Obec Líšný

Líšný 2. díl, č.p. 60
468 22 Železný Brod

Úřední hodiny

pondělí a středa
16.00 - 18.00

Kontakty

Tel a fax: 483 392 305
E-mail: obecni.urad@lisny.cz

Datová schránka

ID schránky: rrkan5g

© 2019, Obec Líšný
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy