Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Líšný
Líšný

2. společná obecní brigáda

2. společná obecní brigáda

Již druhý ročník nově zavedené tradice vytvořené za účelem zkrášlení naší obce.

Vážení spoluobčané,

v sobotu 23. března proběhla v naší obci 2. společná obecní brigáda. Ač původní předpověď počasí se zdála být nepříznivá, tak výsledný stav byl přívětivý. Pro letošní rok byly zvoleny dvě hlavní pracoviště, jedním z nich byl prostor hřbitova a druhým levý břeh řeky Jizery. Dále probíhala úprava obecní vývěsní desky a základní očista a úprava nejbližšího okolí Kalvárie. Díky hojné účasti 31 osob a usilovné práci, kterou vykonali, je výsledek zjevný a není asi více potřeba hodnotit. Jen bychom chtěli závěrem všem zúčastněným srdečně poděkovat za pomoc při zlepšování prostředí naší obce.

Datum vložení: 25. 3. 2024 17:30

Obec

Počasí

dnes, neděle 14. 4. 2024
slabý déšť 17 °C 8 °C
pondělí 15. 4. slabý déšť 10/6 °C
úterý 16. 4. déšť se sněhem 7/2 °C
středa 17. 4. déšť se sněhem 8/0 °C

Stav vody v Jizeře

Stavy a průtoky na vodních tocích:

Povodí Labe - Stavy a průtoky 5.1 (pla.cz)

nahoru

Líšný